Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy macska meg van veszve a nyers, reszelt répáért?

Figyelt kérdés
Ha adunk neki húst és répát, a répát választja. Három generációra visszamenőleg ismerem a felmenőit, nem volt köztük nyúl. Lehet ez valami vitaminhiány jele? Egyébként teljesen egészségesnek tűnik.

2013. ápr. 3. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ükapa apukája lehet,hogy nyúl volt.Egyébként szereti,és kész.Sztem nem kell hiányt keresni a dologban,bár nem vagyok állatorvos.Az enyém meg az olívabogyót imádja.
2013. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy lehet ilyen fura ízlésük is. Hat macskám van, abból öt vérbeli ragadozó (csak húst hússal), ez az egy répamániás. Ebédkészítésnél jöttünk rá, anyum darabolta a csirkét, apum hámozta a répát, a macska veszettül nyávogott, kapott csirkét, nem kellett, aztán a répa lehámozott külsejét apum bedobta a kukába, a macska meg odarohant, és elkezdte két pofára falni. Azóta rendszeresen reszelünk neki, állandóan a spejzajtót lesi, ahol a zöldségeket tartjuk. :)
2013. ápr. 4. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kutya volt halmániás és víziszonyos, pedig a törzskönyvében nem szerepel macska a felmenők között... :) A többiek nem voltak hajlandók megenni a halat, és imádtak úszni.
2013. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyik macskám a paprikáért volt ennyire oda, kénytelen voltam beletörődni. Ártani nem ártott neki, néha-néha nem baj ha répát eszik.
2013. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az én macskám, ha választania kell, hogy a levesből a szárnyat vagy a zellert kéri, akkor a zellert választja! :D
2013. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én macskám meg a kukoricáért volt oda. Furcsa ízlésük van. :)
2013. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyém is imádja a répát,sőt még a kukoricát is,de a bab a kedvence!!
2013. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!