Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hűséges a macska az...

Miért hűséges a macska az emberhez?

Figyelt kérdés

A macskának semmi szüksége az emberre, hiszen tud vadászni, bárhova felmászik, ügyes, ravasz, önálló, falkaszellemtől mentes állat.

És mégis!

És mégis itt van!


2013. ápr. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert kap kaját nulla erőfeszítés nélkül,akkor is ha csak egésznap döglik, plusz melegen lehet és még simogatást és rendes gondozást is kap.Anno Nagymamám macskája (13 évet élt)egyszer nem ment a szomszédtól távolabb,mondjuk születésétől fogva nála volt.
2013. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére a macskákat nem az érdekek vezérlik, hanem a szeretet. S aki nem bántja, azt szereti! Ilyen egyszerű.


Az én macskám az első találkozásunkkor a nyakamba ugrott, dorombolt, hízelgett. Akkor még nem voltam a gazdája, sosem látott előtte, s én sem őt...

2013. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van fedél a fejük felett, szeretetet és enni is kapnak egy helyen, biztonságban vannak. Nem tesznek semmit egész nap csak csavarognak, alszanak mégis mindent megkapnak. Akkor meg miért is kéne megdolgozniuk? Minden belepottyan az ölükbe és a fülüket sem kell megmozdítaniuk.

Azért mert állatok még nem idióták!;)

2013. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam, hogy a gazdik az anyapótlékok a macskának és hogy a macskák igazából soha nem nőnek fel, mindig cuki kiscicák maradnak. Szerintem ez igaz, családtagok vagyunk nekik, akiket ráadásul szeret is. Megszokta a szagunkat a lakásunk/házunk az ő otthonuk is.
2013. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amiért én is hozzá, mert szeretjük egymást a macskámmal. Mi mindig itt vagyunk egymásnak, jobban érzem magam ha velem van, ha szar kedvem van őt szoringatom.
2013. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!