Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tiszta büdös minden a macskátó...

Tiszta büdös minden a macskától, hogy lehet megnevelni?

Figyelt kérdés

Összepisil mindent, sok macskám volt már és mindet szobatisztaságra sikerült nevelni, de a mostaninál már feladom lassan, hónapok óta megy hogy összepisil kakil mindent, és hiába csinálok vele bármit, akkor is csak folytatja. Látta már állatorvos is, megvizsgálta, de semmi hasznosat nem mondott.

Elegem van már hogy álladóban minden pisis meg szaros. Mégis mit lehet vele kezdeni? Mármint az általános dolgokat már mind kipróbáltam, szóval valami speciális nevelési módszer kell ide... ha van olyan. Ötlet?


2013. ápr. 4. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ivartalanítás szerintem sokat segítene!
2013. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hol van a hely ahová végezné a dolgát? talán nem tetszik neki,próbáld meg kicsit eldugottabb,nyugisabb helyre tenni.

Aztán tedd bele a cicát mutasd meg neki.

2013. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt akkor csinálják ha nekik nem tetsző helyen van az alomtálca vagy ha nincsen rendesen pucolva az alom. Feltételezem hogy te rendesen pucolod, próbáld meg a wc-jét máshova tenni.
2013. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Úgy van ahogy az előttem hozzá szólók írták, próbáld meg más helyre tenni az almot, vagy ha így sem megy akkor ivartalanítás, mellesleg ha kanmacska akkor azért pisil mindenhova az biztos. Főleg most, párzás időszakban. Sajnos az én cicámnak is ez volt a baja, ivartalanítottuk és azóta nincs semmi probléma, nem büdös, sehova nem végzi a dolgát csak az alomba. :) Remélem tudtam segíteni :)
2013. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Ivartalaníttasd, mert jelöl valószínű!

Ha ivartalanítva van, akkor nem tetszik neki az alom helye, vagy az alom minősége!

2013. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint az enyém. Nincs ivartalanítva, már 7 éves és mindent levizel ami maradt éppen még a házba. A húgyos fajtája megjelölte már az egész házat. Én sem tudom mivel szoktassam le. Ő kijár, kiengedem, de az alap állapot az hogy bent lakik, ha akar kimegy aztán beengedem vissza. A fotelomat meg már szétcincálta teljesen meg az ablakot is. Pedig kijár és foshat, szarhat, hugyozhat, kaparhat de bent ugyan azt csinálja. Most ivartalanítsam ki őt 7 évesen? Vagy mit lehet vele is kezdeni?
2013. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Olvassatok már emberek!!

Nem csak a pisiléssel van a gond. és ha máshova kakil az nem azt jelenti hogy jelöl!

Ezt nem oldaná meg az ivartalanítás.

2013. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szafica ***** válasza:
Valószínű, hogy az alomtálca helye, vagy maga az alom nem tetszik neki. Válassz egy másik fajtájú almot, és tedd máshova az alomtálcát.
2013. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Alomtálca már minden hol volt és alomból is mindenfélét vettem már, sőt homok, virágföld, mindennel próbálkoztam. Mindegyikbe beleeszik néha de ennyi, utána nem érdekli, haragszik ha belerakom is.
2013. ápr. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!