Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen méretű alomtálca a...

Milyen méretű alomtálca a legideálisabb?

Figyelt kérdés

Panelba lakunk, szóval nagyon kicsi a wc. Pedig oda akartuk rakni az alomtálcát, de mint kiderült, be se fér. Egyáltalán érdemes nagyon kicsit venni, vagy abból könnyebben kikaparja a macska a koszt?

Van itt olyan aki panelwcbe helyezi a kicsike alomtálcáját?


2013. ápr. 5. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nem eri meg a kicsi alomtalca,mert hamar megtelik es sokszor kell egy nap takaritani

inkabb jobb nagyobbat venni

2013. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes kicsit venni, mert mindenfele kikaparja sajna.

A legokosabb talán az lenne, ha csinálnátok sk alomtálcát: olyat, ami pont befér a wc és a fal közé. Ez azért is jó, mert így nem nagyon tudja hova kikaparni, mert a tálcába potyog vissza.

2013. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kicsibe lehet, hogy bele sem fér a cicó. Én is spóroltam a hellyel, meg az alomtálcával, aztán kénytelen voltam venni egy nagyobbat, mert nem fért rá kényelmesen.
2013. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont befér a fal és a WC csésze közé egy átlagos alomtálca. Jobb lett volna nagyobb,mert elég vehemensen ás az egyik. De kitaláltam a megoldást: vettünk egy tárolódobozt, aminek magas az oldala, így probléma letudva. A fürdőszobában lenne nagyobb hely, de ha működik a mosógép, nem mernek bemenni.
2013. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!