Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan gazdi, aki csak...

Van olyan gazdi, aki csak Whiskassal eteti cicáját és teljesen meg van vele elégedve?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

nincs

a viskász nem jó étel a macskáknak!

azér az árért lehet kapni jobb kaját nekik!!

2013. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy cicánk, az első, annyira jó gazdik akartunk lenni, hogy csak Whiskast adtunk neki. Semmi mást nem volt hajlandó megenni utána. S ezt nem díjaztam, túl egyoldalúnak találtam, még akkor is, ha más-más ízesítésűt kapott. Azóta ügyelünk rá, hogy a cica változatosan étkezzen, cserélgetjük, és persze vannak kedvencek és van olyan, amit meg nem eszik semmi könyörgésre. Ül a tányérja mellett és tüntet. Olyan tekinteteket vet ránk, hogy az hihetetlen. Kóstoltass vele ezt is, azt is, látni fogod, mit szeret és mit nem.
2013. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most csak ezzel, Pedifree-s konzervvel és májkrémmel etetek. Soha nem etettem ezzel, moslék tápnak tartom mind a kettőt, amik többnyire csak színezéket és ízfokozót tartalmaznak, de a 16 éves cicám nem hajlandó mást megenni. Így is nagyon sovány és gyenge, nem akarom és nem is tudom koplaltatni azért, hogy normális eledelt egyen. Örülök ha már bármit hajlandó egyáltalán megkóstolni.
2013. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem Pedigree konzerv, hanem Kitekat konzerv.
2013. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!