Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem akar meglenni...

Miért nem akar meglenni nélkülem a cicám?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel fialt a cicám. Ahova kikészítettem neki a helyet, reggel láttam hogy a 3 cica közül csak 1 élt már. Most meg folyton nyávog ha nem vagyok ott vele.. ha ott vagyok befekszik.. szoptatja. Miért ilyen nyugtalan ha nem vagyok ott? Mit csináljak? Esetleg behozzam őket ládástól a szobámba, mert tanulnom kell, házit írni. Nem tudok egész nap ott lenni mellette.
2013. ápr. 11. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd be a szobádba.Nálunk ellés előtt csinálta ezt a cica,hogy folyton mellette kellett lenni.Utána abbahagyta.
2013. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azt mondjak hogy azok a cicak csinaljak ezt akik ragaszkodnak a gazdijukhoz :)

egyszoval,szeretne ha te is ott lennel vele, ugymond "egyutt nevelnetek" a kicsit,szeretne hogy "segits" neki :)

az en cicam is ezt csinalta mind a 2 ellesnel,mindig megvarta mig itthon az egesz csalad es akkor ellett,addig visszatartotta :) most mar ivartalanitva van...

2013. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő is visszatartotta amig nem voltam ott vele az első kiscica születéséig, addig tudtam ott lenni sajnos :(, aztán anyukám elküldött aludni mert már késő volt. Ezután én is szeretném ivartalaníttatni!!
2013. ápr. 11. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ragaszkodó volt a kicsik születésénél. Máskor nem igényelte annyira a simogatást, örült, ha a közelében voltam, és ennyi elég is volt neki. Ám ha eljött az idő, szinte a szemével könyörgött, hogy maradja vele és simogassam. Így biztos nem fájt neki annyira, s megnyugodott, biztonságban érezte magát és a piciket is.
2013. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!