Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélkülem akar menni fesztiválo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem akar menni fesztiválozni a barátom, akivel másfél éve vagyunk együtt. Tegyek szemrehányást, amiért engem nem hív? Rosszul esik.

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 13:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mennyi idore akar menni nelkuled?
2011. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
de miért nem hiv téged is?
2011. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
5 napra megy el, és szerintem azért nem hív, mert haverokkal megy. De mennek csajok is, úgyhogy nem értem...
2011. jún. 29. 13:56
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
hát.. nem azért, de én megemliteném neki.. tudod h mik vannak ezeken a fesztivalokon.. és most bizalom ide vagy oda.. :S
2011. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
Fesztiváliozni a haverokkal a jó, és nem halgatni ahogy a csajod nyávog hogy jajj mennyünk már meg hogy mé' rúgsz be ennyire stb...Ráadásul ide jön fárasztani vadidegeneket a fasságaival.Fogadd el és ne kínozd a szerencsétlent.
2011. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Ha 1.5éve együtt vagytok akkor szerintem megkérdezheted tőle :) Ne szemrehányást tegyél, hanem beszéld meg vele :D

Amúgy lehet azért mert pl meg akar kímélni a disznó viccektől meg esetleg a részeg önmagától vagy valami ilyesmi. (mondjuk ha a barátod barátainak barátnői is mennek akkor te is mehetnél)

2011. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%
utolsó, honnan veszed, h a csajok nyuzzák a pasit, h ne igyon? én pl. majus 1-kor egyutt ittam a baratommal!!
2011. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
Jajj de üngyibüngyi vagy.Csak mert és késsz.Szereted ha a barátod arconhány?
2011. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Pfff... Tegyél bizony. Ha tényleg csak egy kanbuli lenne, azt még megérteném, de ha csajok is lesznek a társaságban, téged is hívnia kellett volna.

Én sem annyira rajongok érte, ha a barátommal "kell" menni piálni, legtöbbször kimaradok belőle, de ő mindig megkérdezi, lenne-e kedvem hozzá... 1 éve vagyunk együtt

21L

2011. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéljétek meg. Jól érzed, ez nem normális hozzáállás egy komoly kapcsolatban.
2011. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!