Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém nem akar vagy nem...

Az öcsém nem akar vagy nem tud nélkülem aludni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Az öcsém amióta kinőtte a kiságyát azóta velem aludt. 2 éve költöztünk akkor kapott egy saját szobát. Mindíg a szobájába megy el aludni meg én is. De amikor reggel felébredek mindíg hozzámbújva alszik. Szerintetek miért van ez? Hogyan tudnánk erről leszoktatni?


Mellesleg az öcsém 12 éves.


2011. szept. 3. 18:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%

Zárd be az ajtót!Nézd meg mit csinál...

Az én öcsém alvajárt,és azért feküdt be mellém mert eltévesztette az ajtót.

2011. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Zárd kulcsra a szobád.
2011. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigí válaszokat.
2011. szept. 3. 18:19
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
AZ öcséd meleg.
2011. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy meleg? :O
2011. szept. 3. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy fél a sötétben

én is kicsi koromban minden éjjel vagy valamelyik nővéremhez vagy anyáékhoz osontam le,mert a szomszéd kisfiú állandóan átjött és ilyen szellemes történeteket mesélt,és mindig féltem

13l

2011. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy fél a sötétben.
2011. szept. 3. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne tudni, mitől fél. Egy ajtóbezárás nem oldja meg a problémát, maximum neked lesz jobb. Én kb. az öcsém 11 éves koráig aludtam egy szobában vele, aztán külön, de sokáig félt elaludni sötétben egyedül. Ő nem mászott át hozzám, de a villanyt sokszor égve hagyta. Még 15-16 éves korában is. Sajnos a szüleim nem törődtek ezzel a figyelmeztető jellel (én se, de nem elsősorban az én feladatom lett volna). 20 éves korában meghalt: öngyilkos lett.

A testvéred érzékeny kisfiú, vigyázzatok rá nagyon. Nem az a megoldás, hogy 20 éves koráig vele alszol, nem tudom mi a megoldás, de az tutira nem, hogy bezárom a szobámat.

2011. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Részvétem a testvéred miatt. Nemis fogom beszárni az ajtót többet. bemászott az ablakon.
2011. szept. 4. 08:27
 10/11 A kérdező kommentje:
*bezárni
2011. szept. 4. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!