Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánknak olcsó tápot...

A macskánknak olcsó tápot adunk. Ez így oké?

Figyelt kérdés
A macskánknak olcsó tápot adunk, emellett majdnem minden nap kap valamit, ha éppen a konyhában sütünk-főzünk. Zöldséget, húst.
2013. ápr. 14. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Mi meg nem tápot adunk nekik,hanem maradékot!És kb.én leszarom,hogy ez így oké,vagy sem!Szerinted a macska tudja,hogy melyik táp mennyibe kerül?
2013. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez így jó, csak ne legyenek fűszeresek.

(A tápok nem csak árukban, de az összetételükben is különböznek)

2013. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is olcsó tápod adtunk a cicáknak, de az egyik beteg lett, és a legdrágább tápok közül kellett adnunk neki, mert abban nem volt olyan összetevő, amit nem ehetett.

És miután rendbe jött, akkor is azért a drágább minőséget vesszük nekik, legalább is száraz tápban, és mérjük, hogy mennyit kapjanak.

Egyébként a székletükön látszik, hogy azt sokkal jobban fel tudják dolgozni.

De a konzervből mi is az olcsóbbat vesszük, meg adunk nekik maradékot, mert máshogy nem lehet bírni anyagilag...

2013. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ja, konvezervből a mieink 130-ért kapnak szép zöld budget-est, szárazból viszont Kitekatot, mert abból egyrészt nem esznek annyit, másrészt anno nem ették meg az olcsót..
2013. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Jó így.Mi is így csináljuk.Olcsó táp,olcsó konzerv+maradék.A rizst és a csontokat szeretik legjobban.
2013. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik válaszolónak írnám, hogy a kitekat az még nem tartozik a drága kategóriába, sem a minőségibe.

Sőt, az ugyan olyan minőségű, mint a 120 forintos száraz táp, csak neve van. Nem jó minőségű.

A purina, a catshow, meg a még drágább. Az már a középkategória.

Az alsó kategóriába tartozik a whiskas, a kitekat, friskies. És ezekből a legjobb még a felix, de az is alsó kategóriás táp még.

2013. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Ha azt mondjuk, hogy nem oké, akkor adni fogsz neki jobbat?


Én nagy kiszerelésben veszek neki, kb. 3 havonta, és így jön ki mondjuk 8000 ft-ra. Szerintem ez nem sok, és ugyan nem Royal Canint eszik, de nem is Whiskast.

2013. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!