Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kell félni, bántani fogja a...

Kell félni, bántani fogja a kutyát?

Figyelt kérdés

Van a kertünkben egy HATALMAS kandúr macska, nem rég hoztunk egy kölyök kutyát, és a kandúr elég gyakran oda csap a kölyöknek. Akkorákat csap, hogy csattan! Nagyon erős macska... A kölyök még soha nem nyüszített miatta, nem rémült meg soha, esetleg csak meglepődik ha kap egy maflást. Még egy karcolás sincs a kölykön! Egyébként a macska jó darabig jámboran tűri, hogy a kutyus zaklassa, miközben ugrál-ugat ez a kandúr csak úgy üldögél bamba szemmel, meg elfekszik, nem zavartatja magát. Viszont mint írtam előbb utóbb csap, méghozzá jó nagy pofonokat.

Attól félünk, esetleg tényleg rátámad a kutyusra és vér fog folyni...

Van még 2 benti nőstény cicánk, ők "finom pofonokat" adnak, szóval tőlük nem félünk.


2013. ápr. 14. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kutyás vagyok ugyan és nincs macskám, de én azt mondom, nem kell tőle tartanotok, nem kieresztett karmokkal csap oda, ha oda is csap, max. figyelmezteti, különben már sebesülés lett volna a vége. Nem lehet, hogy játszanak, csak neked durvának tűnhet?

Anyósomnak van egy macskája, na ő odacsapott a kölyök kutyámnak anno úgy, h az orra is vérzett, de ő nem is tűri meg maga körül a kutyámat.

2013. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is kutyás vagyok,a macska csak fegyelmezi a kölyköt,hogy hagyja abba,mert őt ez már idegesíti..ha nincs sérülés nem kell aggódni..egy másik kutya morgással vagy oda kapással jelezné a kölyöknek,hogy vegyen vissza..
2013. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!