Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülnek az első...

Mennyibe kerülnek az első oltások a kiscicáknak? Veszprém vagy Fejér megyében.

Figyelt kérdés
Mennyi idősen kell beadatni? És milyen oltás kell? Szobacicáról van szó. Féreghajtással mi a helyzet..?
2009. szept. 23. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Veszprém megyei vagyok (kisváros, helyi rendelő).

Az én cicámat először 5 hetesen vittük dokihoz, akkor kapott féreghajtó pasztát meg megvizsgálta - ez 3000 ft volt. Aztán 10 hetesen voltunk újból, kapott kombinált oltást, meg oltási kiskönyvet - ez 3500 volt.

Legközelebb egy hónap múlva megyünk emlékeztető oltásra.


Ha szobacic, akkor veszettség ellen nem kell oltatni, féregteleníteni 1 éves koráig 3 havonta, utána félévente kell, oltásra pedig évente kell ma

2009. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

* majd vinned. Ezeket az adatokat a doki mondta, a neten sok a kósza info.


(Bocsi, csak a nevezett macska elküldte helyettem az előbb. :D)

2009. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Szegeden 3200 Ft-ot fizettünk az állatorvosnak az oltásokért és féreghajtóért.
2009. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Fejér megyei vagyok.Mi a kombinált oltást adattuk a cicának(igaz nem 3 hetes kortól)és a féreghajtót.

kombinált oltás:-3000

féreghajtó:1000-1500

______________________

kb 4500Ft

2009. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!