Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismeretlen cica kézhez szoktat...

Ismeretlen cica kézhez szoktatása?

Figyelt kérdés
Mostanában az udvarban sok a cica és megláttam egy kis termetű szürke cicát aki elveszett macsekomra hasonlított.Sajnos nem ő volt az mert az én cicám nagyobb volt.Egy pillanatig a remény felcsillant bennem,de a kismacska elég félős ha közeledek,elszalad.Hogy tudnám megkedveltetni magam vele?mellesleg van kutyánk kis termetű nagyrészt a házban van és kerüli a macskákat.Más nagy macskák is vannak az udvarban de amikor követem őket,mindíg szem elől tévesztem őket.Lehet hogyh anya macskák? Udvari cicát szeretnék faragni belőle,hogy ne menjen el,és ne féljen.mit tegyek?

2013. ápr. 14. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán a hasukon keresztül lehet rá hatni: finom falatokat lerakni neki, és távolról figyelni, aztán közelebb helyezni az újabb falatokat. Óvatosan közelíteni, s állatoknál nagyon fontos, hogy sosem fentről közelítsünk, mert attól félnek és esetleg még támadásnak gondolják. Próbálj minél alacsonyabban nyúlni felé, ha már oda kerül a sor.
2013. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!