Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások! Egyetértetek...

Macskások! Egyetértetek ezzel? "A macska a tulajdonosát jeleníti meg. Tehát ha valaki nem szeret egy bizonyos macskát, az nem szereti a macska gazdáját sem. "

Figyelt kérdés

Mennyire hasonlít rátok a macskátok, és mely tulajdonságokban?

Kort, nemet írjatok légyszi' :)


2013. ápr. 18. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök ugyanolyan mint én, antiszociális és lusta. De szeretjük egymást!
2013. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagyok,lány.Cicám 6 hónapos házi cica és nőstény.Eszméletlen lusták vagyunk:D
2013. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan, mint én. Lusta, makacs, hiú, csak néhány embert szeret/visel el, a többit utálja. :D

A macskám 2,5 éves, én 16/L vagyok.

2013. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, lány, a cicám 10 éves és fiú, de ugyanolyan mint én, teljesen :D sokszor mufurc, lusta, elvárja h kiszolgálják :D csak akkor engedi simogatni magát ha úgy tartja kedve, ha nem, akkor morog:D
2013. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz! Férjem macskája folyton a kaját lesi és elég lusta.

Az én macskám pedig kissé labilis időnként, máskor pedig nagyon barátságos :))

L/27

2013. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont anyám mondta most a macskámra, hogy olyan, mint a gazdája. Hoztam neki egy cicatársat és huhh... 2 napig ment a hiszti, morgás, fújás, panaszkodott, pufogott. Persze miután megváltozott ez a helyzet, cuki lett a kicsivel, fogócskáznak, hemperegnek, ekkor már nem hasonlított rám. :D Amúgy ő lassan 2 éves, ivartalanított kandúr, én meg nő vagyok és kicsit több, mint ő. :D Viszont szerintem nem hasonlít rám, mert ő sokkal cukibb, mint én... meg akkor nekem most kettő macsekra kéne majd hasonlítanom? Ők tök különbözőek... a nagy ordít és magyaráz állandóan, a kicsinek alig van (még) hangja, mondjuk már ő is magyaráz. Na, majd kiderül.

De jó olvasni a többieket. :)

Neked van macsekod? Te hasonlítasz rá?

2013. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanolyanok vagyunk: vidámak, pörgősek, rohangálósak, játékosak, hülyék, és folyamatosan pofázunk. :)

(még szerencse, hogy legalább egymással folyamatosan tudunk)

2013. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!