Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet-e valamit az ellen...

Lehet-e valamit az ellen tennik, hogy a macskám ne cipeljen szétcincált madarakat a kertbe?

Figyelt kérdés

Szinte minden másnap szedem össze a tetemeket meg a tollakat a kertbe.


A macskám ivartalanítva is van és normálisan kapkaját is.


2008. jún. 14. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat. A vadászösztön nem szabályozható.
2008. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enéymek (ketten vannak) is ivartalanítva vannak, de szinte naponta hznak haza vagy egy egeret, vagy cickányt vagy mi annak a neve, vagy rosszabb esetben madarat :S

NEm sokat tudsz tenni ellene, ez kódolva van beléjük, végülis ragadozók... De ugye tudod, hogy ha odaviszik neked, mondjuk az ajtóba vagy valami, akkor azt szeretetből teszik és ajándéknak szánják? :) "kedves" ajándék, mondhatom ... :S

2008. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is szereti az egereket az ajtóba hozni,be akarja vinni a lakásba,azon kívül megfogta már a galambot,fecskét :-( és verebet is,de a legmeglepőbb a gyík volt.Na attól kiakadtam rendesen!
2008. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vadászösztönt nem tudod kiölni belőle, de egy dolgot tudsz tenni: tegyél a nyakába olyan nyakörvet, amin kis csengő lóg. Ezt szegény madarak messziről meghallják, és még időben el tudnak menekülni.

Szerintem ez az egyetlen használható módszer.

2008. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!