Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye haza fog jönni?

Ugye haza fog jönni?

Figyelt kérdés

Épp ma 1 hete, hogy nincs meg a macskám. Februárban is volt már, hogy eltűnt, de akkor 1 hét után visszajött. Most az 1 hét alatt láttam a cicámat a szomszéd utcában a szüleim házánál az udvarban enni. Hozzáteszem, hogy 1 hónapja vidéken dolgozom, kb ide 40 km-re, s így elég keveset vagyok itthon, szinte csak éjjel vagyok itthon, míg alszom, s úgy tudom, hogy ahol nappal nem lát mozgást a cica, akkor onnan elmegy máshova. Mennyi esély van arra, hogy visszajöjjön hozzám? Hiányzik...


27/N



2013. ápr. 21. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem de job is ugy a macsaka egy hálátlan dög
2013. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mielőtt elmész otthonról tegyél ki neki enni valamit. A macska oda megy, ahol van elég kaja. Este pedig foglalkozz vele sokat, simogasd, ha esetleg sikerül elcsípni. Ha megszokja, hogy esténként róla szól minden, akkor hazafog menni, legalább estére.
2013. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tettem neki ki, csak az a baj, hogy nem minden nap. Volt, hogy elfelejtettem, ő egyébként kinti cica, nem engedem be a házba, mert amikor egyszer beengedtem, akkor egyből ráfeküdt az ágyra, meg igyekeztem minden nap simogatni, csak 1 héttel ezelőtt befújtam neki a lábán levő sebet, s azóta úgy megsértődött, hogy nem jött haza, de azért remélem megbékél, s hazajön majd! :)
2013. ápr. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!