Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rendbe jön a cicám?

Rendbe jön a cicám?

Figyelt kérdés
ma reggel anyukám rányította a cica lábára az ajtót, én arra keltem hogy hatalmas sikoltást hallok, a macska volt az. most nem bír ráállni a jobb mellső lábára és nyávog ha hozzáérek. szerintetek majd elmúlik vagy valami komolyabb dolog történt és vigyem orvoshoz?
2013. ápr. 23. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem múlik, nem űrt ha látja a doki.mi is egyszer ráléptünk a kutya lábára, de egy nagy visitás után 2 perc múlva már szaladgált.
2013. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem árt*
2013. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem bír ráállni a lábára, és ha nem javul holnapig akkor mindenképp elviszem orvoshoz
2013. ápr. 23. 13:05
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:
28%
lehet eltört neki! Vidd mielőbb, a cica vagy egyből lábra tud állni, ha nem akkor már nem is fog tudni, csak ha majd pár hét után összeforr valahogyan!
2013. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem rendbe jön csak a mancs fáj már a cicunak :)
2013. ápr. 23. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább a biztonság kedvéért vidd állatorvoshoz mert a cicusnak is jobb lesz. Ne szenvedjem szegény!
2013. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is történt épp ilyesmi, fél napig sántikált a cicus, már el akartam vinni orvodhoz, de estére rendbejött magától.
2013. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lienah ***** válasza:
Nálunk egy ilyen kis fém kaspót ránt(hat)ott magára, mire hazaértünk a nappali "úszott" a virágföldben, csóri cicó meg sántikált 3 lábon... Egyből hívtam az állatorvost aki másnapra adott is időpontot ("késő este volt"). Másnap első dolgom a kis "hisztigéppel" a rendelőbe vezetett, röntgen után derült ki hogy megrepedt az egyik ujjperce... kapott szurit meg 2napra ilyen kötést a lábára aztán csókolom....
2013. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!