Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy idegen macskát megetetü...

Ha egy idegen macskát megetetünk, megitatunk visszajön majd hozzánk?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 08:13
 1/6 anonim válasza:
100%
Vissza. Én levakarni sem lehet.
2009. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve tőlünk négy házra elköltöztek az ott lakók,de a macskájukat itt hagyták.Jött a tél csont soványan sétált az utcán,néha hozzánk is betévedt,megsajnáltam tettem ki neki ennivalót.Először félénk bizalmatlan volt,de mindig jött.Egyszer csak hagyta megsimogatni magát,azóta is itt él velünk a család kedvenc macskája lett,látszik rajta hogy rendkívül hálás hogy befogadtuk,megmentettük az életét.
2009. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden lelkiimeretes macskatartó nevében kérlek, csak és kizárólag olyan macskát etess, akiről tudod, hogy nincs gazdája.

Az én cicáim nappal kijárósak, etetem őket reggel és este. Mindenki tudja, hova tartoznak, néhány szomszéd mégis ad nekik néha ezt-azt. Honnan tudjuk? amikor mondjuk napokig fosik, és akkor hagyja abba, mikor szobafogságban van, esetleg az udvaron rohangál egy darab szalonnabőrrel. Baromi bosszantó.

Amúgy: szerintem az a macska megy vissza hozzád, akinek nincs gazdája. Én etettem néhány macskát, akikről megtudtam hogy gazdisak, azok nem kaptak többet, de egy cica itt ragadt nálunk. Őt egy autó is elütötte, de nem kereste senki.

2009. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk az összes macska ugy lett eddig,hogy öcsém kajával ottartotta őket...el se lehet zavarni egyetse...
2009. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha megeteted ott fog maradni nálad.
2009. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A cica megérzi, hogy hol szeretik, hol kap ételt. Igen, van rá esélyetek, hogy visszamegy. Ha szeretenétek megtartani, akkor pár napig zárjátok be, és akkor bizti nem fog elmenni többet.
2009. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!