Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a kis cicának?

Mi lehet a baja a kis cicának?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt leesett, kb 1.5 méter magasról, vérzett a füle, rángatózott, kedvetlen volt utána.. majd később jobban lett, bár nem volt olyan kedve, mint az esés előtt, aztán megint előjött nála a rángatózás, nyáladzott, étvágytalan.. most megint jobban van, de bágyadt, meg semmi kedve.. epilepszia lehet? esetleg agyrázkódást kaphatott? (felhívtuk a dokit, de nem ér rá) szerintetek mi baja lehet? SEGÍTSETEK!!
2013. ápr. 26. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Zúzódás szinte biztosan van.

Doki kéne. Másik nincs? Egész nap nem ér rá?

2013. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem (nem vagyok orvos) agyrázkódása lehet, vagy valami belső sérülés, rángatózás lehet az miatt hogy az idegrendszerében történt valami sérülés vagy zavar van. Mindenképpen orvossal kellene beszélni, vagy legalább elmondani neki a panaszokat és hogy mit mond, mi legyen. ENnyit telefonban is megtehet (ha ráér).
2013. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felhívtuk, elmondtuk neki, hogy mit csinál, de azt mondta, hogy nem tudja mi baja.. csak annyit, hogy nem hiszi hogy epilepszia, mert ilyen kis korban nem jellemző a macskáknál.. én is egyből az agyrázkódásra gondoltam egyébként.. nagyon remélem hogy jobban lesz, várok még 1 napot, aztán ha megint előjön nála, keresek egy másik dokit.. köszönöm a válaszokat, esetleg ha valaki tud valami konkrétabbat, légyszíves írjon!! köszönöm!
2013. ápr. 26. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb keress orvost nehogy baj legyen.
2013. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár egy törés, repedés is lehet a koponyán, akár koponyaalapi törés is! Feltétlenül röntgenre is lenne szükség.
2013. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vicuska87 ***** válasza:
Azonnal másik orvos, mert a cica el fog pusztulni!
2013. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2013. ápr. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!