Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a cicának?

Mi a baja a cicának?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos tenyész maine coonom, holnap viszem dokihoz, de nagyon aggódom miatta.


Barna színű váladékos a nemiszerve. Pár napja vettem először észre, nagyon megijedtem, be is jelentkeztem dokihoz vele. Kicsit utána jártam és arra gondoltam, h lehet, h csak tüzel. Mostanában sokat hempereg és a hasát az égnek mutatja, a farka pedig folyton az égben (bár ez 2 hónapos korától így van). Hangulata egyébként olyan mint mindig, önfejű rosszaság.


Esetleg tipp, h mi lehet a baj?


2012. nov. 26. 22:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Gyulladás. Kamillás borogatást tegyél rá mindenképpen. És ivartalaníts a cicát minél előbb, mert neki kínszenvedés mikor rájön.
2012. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
De gombás fertőzés is lehet. De leginkább gyulladás. Ha van otthon most kamillád akkor langyosan vattát mártogass bele és törölgesd le vele a váladékot. Ez átmenetileg segít neki, csökkenti a gyulladást, ártani nem ártasz vele semmiképpen.
2012. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tenyész cica, 200 e ft volt az ára... Ha hobby célra vettem volna, már ivartalanítva lenne.... (mellesleg direkt kiemeltem, h tenyész cicáról van szó)
2012. nov. 26. 22:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2012. nov. 26. 23:04
 5/12 anonim válasza:
Sajnálom én nem láttam a kiemelést, csak próbáltam segíteni.
2012. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Tényleg, igazad van odaírtad. Bocsi fáradt vagyok már.
2012. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem gond, ma kiderül. Nagyon aggódom.
2012. nov. 27. 07:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Kandúr vagy nőstény?

Ha kandúr az lehet,hogy csak pisis,ha nőstény akkor vetess tőle kenetet és nézzék meg laborba,hogy milyen baktérium van benne és utánna ha valóban gond van akkor célirányosan tudod kezelni.

2012. nov. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nőstény.


De azért furcsállom, mert a kedély állapotában semmi változás nincs.

2012. nov. 27. 08:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy egy enyhe baktériumot összeszedett alulról.Nem minden betegség jár kedélyállapot romlással.

Amit leírtál abból én azt veszem ki,hogy a cica még nem tüzelt,ha tüzel azt észreveszed :) Amit otthon tudsz csinálni az a lázmérés.Mosakodni rendesen mosakszik a cica?Nem nyalja többet a nemiszervét?

2012. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!