Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicának?

Mi baja lehet a cicának?

Figyelt kérdés
Szerdán tudom csak állatorvoshoz vinni, egy 2 hónapos kiscica állán van egy ilyen kinövés szerű, először azt hittem, hogy csontot akadt ott, de megfogtam és puha. Tegnap még kisebb volt, most elég nagy lett :( Meg ma vakarta sokat. Lehet h megcsípte egy méhecske? Az ugye jó jel, hogy jó étvágya van, és játszik is sokat, jókedvű. Mennyibe kerül vajon állatorvosnál egy műtét, ha műteni kell? Másnak nem volt ilyen? A szomszéd kiscicái, de nem foglalkozik vele, ki akarja őket tenni vhova :(

2012. okt. 15. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendes tőled, hogy foglalkozol a kismacskával, pedig a szomszédé!

Az jó jel, ha nincs leverve, valószínűleg nincs akkora nagy baj, vagy még időben elcsípted. Viszont még szerda előtt felhívhatod telefonon az állatorvost, mi is azt szoktuk csinálni és már ott tud tanácsokat adni, hogy mennyire komoly lehet, vagy, hogy nem kell aggódni. Volt, hogy szombaton, ügyeletkor mentünk volna, de lebeszélt az állatorvos, mert, hogy nem komoly a baj.

Egyáltalán nem biztos, hogy műteni kell, de ha kell is, nehéz lenne előre megmondani, hogy mennyibe kerülne.

2012. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Próbálok segíteni az állatokon, mert megérdemlik :)
2012. okt. 15. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!