Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám távol tartani a...

Mivel tudnám távol tartani a macskákat a veteményes kertemből?

Figyelt kérdés
Az nem zavar,hogy a kertben vannak a macskák.Sokszor etetem is őket pedig nem is az én macskáim.Csak a veteményeskertemből szeretném elzavarni őket.kb egy 7x7 m-es részről van szó.

2013. ápr. 28. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Macskatávoltartó-spray. A növényeknek nem árt, de a kerítésre is rakhatod. Párszáz ft az interneten. A macskák utálják, citrus illatú. Mi használjuk a szobanövényeken is, hogy ne rágják és karácsonykor a fán is, hogy ne ugráljanak rá és ne játsszanak vele, beválik.
2013. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudnál adni egy linket ahol rendelhetek?

Kipróbálom.

2013. ápr. 28. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy próbát szerintem megér, de macskája válogatja, hogy működik-e (az én macskámat pl. egyáltalán nem zavarja, ugyanúgy ugrál a pultra akkor is, ha befújom). Esetleg próbálkozz bormentával.

[link]

2013. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi majd kipróbálom.
2013. ápr. 29. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!