Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjunk a cicanak?

Mit adjunk a cicanak?

Figyelt kérdés
Parom talalt a lepcsohazban egy kiscicat egy dobozban.meg csak most nyilhatott ki a szeme mert meg nagyon bambus.biztos cicizne meg mert az ujjam kozt meg a tenyerem szopja.mivel etessuk,hogy gondozzuk?meg lehet furdetni mert bolhas is szegeny.segitsetek.vmi tapszer vagy nedves kaja? Egy kis fekhelyben elaludna ejszaka? Van mar egy kb. 7 hos cicank de ot igy hoztuk el nagy cicakent.segitsetek kerlek!
2013. ápr. 30. 15:34
 1/8 Hillen ***** válasza:
A kisállatkereskedésben lehet kapni macskatápszert.Azt ekll enki adni!:) És a bolhakérdés...Sezrintem még ne fürdessétek meg!
2013. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bolha nyakörv esetleg.

A helyedben elvinném állatorvoshoz.

Én is találtam a macskámat 6 hetes volt és már akkor lehetett rá rakni bolhairtó nyakörvet.

2013. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:
Állatorvos, ő segít a bolhásságban! És az állatpatikában kapható macskatápszer, és cumisüveg, azzal kell etetni, aztán a hasát langyos nedves ruhával simogatni, hogy meginduljon nála az emésztés. Az orvos segít, majd elmagyaráz mindent mit hogy!
2013. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom.utolsonak foleg a nedves ruha tippel!!!!
2013. ápr. 30. 17:19
 5/8 Vicuska87 ***** válasza:
SZívesen, remélem sikerül. A mama cica is így csinálja, hogy a kicsiknek a hasát nyalja, hogy meginduljon az emésztés és az ürítés is egyben, kaki, pisi, ez ilyen pici korban így működik náluk! Majd írj hogy mi újság...
2013. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nemreg szenderult alomra a kis joveveny.sajnos meg eleg kicsi igy nem vagyunk biztosak a nemeben.hamuszurke es cirmos csikjai vannak.kis kek szemekkel es hatalmas szorrel.a kis kajajat talkabol is szepen eszi a fecskendot harapja.jatekos,eleven,egeszseges es remelem boldog is itt nalunk.nahyon nehezen akart elaludni.az agyam mellett gombocolta ossze magat a kis fekhelyebe.

a kerdesem: a kiscicak ejszaka is felkelnek hadjaratozni vagy at fogja aludni?

A kandur cicank nem bantja es allando felugyelet mellett vannak meg csak egyutt.szegeny kicsi menne nagyon hozza de Bandita nem tudja mire velni a dolgot de azert mar parszor megnyalogatta a testet.izgulunk hogy jo potanyukaja legyunk.hanyszor etessuk egy nap?mikor kapjon nedves kajat?

2013. ápr. 30. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még most nyalhatott ki a szeme, akkor kb. 2 hetes lehet. Ebben a korban még nem képes ellátni magát, és igencsak az anyja segítségére lenne szüksége. Még nagyon pici korban van, igazából 12 hetes koráig az anyjára szorulna. Az biztos, hogy a hőszabályozása még nem működik, a testhőmérsékletüket nem képesek önállóan fenntartani, nagyon hamar kihűl az anyja nélkül, érdemes betakarni vagy lámpával melegíteni. A kihűlés könnyen a halálát okozhatja. A testhőmérséklet szabályozásának képessége csak héthetes korban éri el a teljes fejlettséget. Én is javasolnám az állatorvost, ő olyanokra is felhívhatja a figyelmed, amire mi nem is gondolnánk.
2013. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A cica kb. 4 hetes ez kiderult es persze figyelunk hogy nehogy megfazzon.kicsike de eletrevalo.olyan izgalomba vtunk a dokinal hogybnemnis nagyon jut eszembe miket mondott ezert kerdeztem most ra par dologra...
2013. ápr. 30. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!