Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek miert menekul ki...

Szerintetek miert menekul ki a macskam a szobabol?

Figyelt kérdés

Az egesz hazban szeret lenni, minden hol jol erzi magat, de mikor probalom be hozni a szobamba rogton menekul ki es nem csak az eggyik macska csinalja ezt hanem mind ketto igy viselkedik.

am ebben a szobaban nem olyan reg lakunk, mert uj a haz es csak nem reg fejeztuk be a 2 szintet. de eleinte volt hogy itt aludtak meg jatszottak, most meg valami bajok lett ezzel a szobaval. szerintetek?


2013. ápr. 30. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha, babonás vagy azért mert, egy ház vételénél mindig egy macskát engednek be. Ahol a macska leül ott van szellem meg többi hülyeség. Ahol nem ott nincs. Valószinűleg túl nagy szellemi aurát érez a te szobádban.
2013. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a hazat mi epitettuk, teljesen uj telken, eloszor macska aludt itt, aztan koltozott be a csalad, ennek mar 10 eve, de most meg akkor mi tortenhetett h fel ide be jonni?
2013. ápr. 30. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerbusz! Szó szerint ki menekül? Nincs valami rossz szag? Lehet valami kellemetlen élmény miatt nem szeretnek ott lenni.
2013. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah, menekul. Ha eszre veszi h probalom be vinni ugrik kifele a kezembol. nincs rossz szag, minden nap szelloztetek. rossz elmeny? hat nem tudom... de mind kettonel?
2013. ápr. 30. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy előtte a macska lakott a házban. Lehet akkor történt valami. Próbáld meg bevinni az öledbe adj neki ott enni. Ha, még mindig ki akar szaladni nincs ötletem.
2013. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mar meg volt. Am koszi, csak kivancsi voltam hogy van e erre vmi magyarazat...:/
2013. ápr. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!