Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha puszilgatom a cicámat, azt...

Ha puszilgatom a cicámat, azt ő tudja, hogy szeretetből teszem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, azért a puszilgatás szerintem sok. Mégis csak egy állat. Amúgy biztos tudja, hogy szereted, hisz ha sose bántottad, akkor szeret.
2009. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudja, sőt....én csücsörítek neki a számmal, picit cuppogok neki, és jön oda hozzám, és hajol oda a pusziért. Nagyon édes..tudja h szereted :)
2009. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább simogasd a szeretet búbját :), azt biztos szeretni fogja. A szeretet búb a feje tetején van minden állatnak. Ott vannak kapcsolatban a külvilággal.
2009. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy kiscica az USA-ból! Annyira szereti egy macskamentő, hogy mindent megtesz a kiscicáért. Ezt nálunk csak csodáljuk, hogy ott mennyire szeretik őket. Adva van egy angyali pofiju vörös kiscica, aki vakon született, az állkapcsa ferdén fejlődött, és tüdőgyulladást kapott. Kórházban van, kezelik. A légzése javult a tüdőgyulladásból, és kapott kezelést a szemecskéjére, hogy már egy kicsit lát. Hátra van még az áéékapocs mütét, még nőnie kell, a cica születéskor fele akkora volt mint a testvérei. A macskamentőnek nincs 5000 dollárja, ennyibe kerül a kórház.A videó nézői összeadták a pénzt. Meg vagyok döbbenve. De USA-ban sokan imádják a cicákat.
ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!