Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lelőhetem magánterületen a...

Lelőhetem magánterületen a kóbor kanmacskát légpuskával?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja idejár hozzánk, megeszi a mi cicáink kajáját, fujtat rájuk, bántja őket, a nőstényt meg felcsinálja... Többször dobtam már meg kővel, de nem tudtam elzavarni végleg. Feljelenthetnek érte ha lelövöm?
2013. máj. 5. 18:36
1 2
 11/20 anonim válasza:
54%
A M.O.-n kapható légpuskák erősségétől csoda ha a bőre alá bemenne a golyó.Nyugodtan meglőheted,összeszarja magát,elmegy és soha többet nem látod.Ha viszont van olyan erős puskád,amivel meg tudnád ölni,szerintem megölheted.Meg gondolj bele,ki jelentene föl?Elásod a kertben és senki soha meg sem tudja.Ha meg igen,azt se hiszem,hogy különösebben érdekelné.Akik itt válaszoltak,azoknak is csak a szájuk jár,egyik se venné a fáradtságot,hogy följelentsen.Erkölcsileg is teljesen elfogadható,hisz próbáltad már elzavarni,nem ment el,vissza is jött később.Bármilyen fegyvered is van,lődd nyugodtan....
2013. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 balkalolka ***** válasza:
70%
Csúzlival ha mellé is lősz jobban megijed és nem jön vissza. Legalább is amíg látja hogy a környéken vagy.
2015. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
17%
SENKIT és Semilyen állatot NEM kell lelőni!
2015. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Középút válasza:
71%

Furcsa a kérdés, hisz neked is van macskád. Te hogyan reagálnál rá, ha valaki lelőné a tiedet?

Mivel saját macskád is van, semmilyen riasztót nem használhatsz (az ultrahangos úgysem ér sokat, nekem most molyírót javasolt itt valaki)

Furcsállom azokat akik kimiskárolásra bújtatnak, szerintem állat vagy természetbarát ilyet nem tesz.

Szerintem két "normális" lehetőséged van:

1. Barátkozz meg, azzal, hogy macskáéknál ez így megy és a Te macskád biológiája is igényli a kandúrt

2. Ne tarts macskát és akkor távol tarthatod az idegen kandúrokat is.

2016. ápr. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 VargaLevente válasza:
Ha lelőnéd,állatkínzásnak minősülne.
2017. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Kadosa István válasza:
2017. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kadosa István válasza:
56%
Hogy fel vannak háborodva páran, macskaimádó "felelősségteljes" állattartók. Akik sokszor azt sem tudják merre kóborol a félig vad macskájuk. Kb 500.000 ilyen dög ritkítja a magyarországi madárállományt!!! Ezt ti nyugodt szívvel végignézitek, a macskát meg nem lehet elzavarni? Akkor hogy van ez ? Olvassátok el a belinkelt cikket! Érdemes. Az ugye nem számít hogy több százezer forintos madarakat gyilkolnak le a macskáitok, ki fogja azt kifizetni ? Sajnos, senkin nem tudják ezt behajtani, sajnos!
2017. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nekem a csirkéimet hordja egy kandúr, de amint tehetem agyon lövöm. Nem azért fektetek bele pénzt és energiát, hogy egy kóbor kandúrt éltessen vele.
2021. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hol tud hozzájuk férni? Szabadon szaladgálnak? Akkor ne csodálkozz, a róka is elviszi.
2021. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd, (főleg ne itt.) Cselekedj.
febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!