Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges macska allergia?

Lehetséges macska allergia?

Figyelt kérdés
6 éves kislányom tél ota folyamatosan beteg,hol torokgyulladás,hol mandulagyulladás.torokgyulladása volt ami után marad neki száraz köhögése egy-két hétig majd pár nap után mandulagyulladást kapott.tehát mindig ilyen megfázásos betegségei vannak,van hogy lázzal,de van láz nélkül is.van egy kb.2 éves ivartalanitott kandurunk a lakásban ami kis kora ota velünk van.a doktornö szerint lehetséges allergia.vannak az allergiának ilyen tünetei?lehetséges hogy tényleg a macskára allergiás?

#allergia #macskára
2013. máj. 9. 00:59
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
100%
A lázat és a mandulagyulladást nem hinném, hogy okozhat allergia, de elképzelhető. A többi tünetet viszont okozhatja. Én inkább por, pollen allergiára tippelnék, mivel tél végén, tavasszal kezdődött. Én 3 hétig ugyan így voltam, most szűnt meg pár napja. Úgy vélem ha a macskaszőrre lenne allergiás a kislány, az már előbb kiderült volna. Természetesen ezt sem lehet teljességgel kizárni, kérj beutalót allergiatesztre.
2013. máj. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!