Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek meg lehet szelídít...

Szerintetek meg lehet szelídíteni?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kinti kandúr macskám aki hozzánk szegődött (anyu találta meg nálunk egy dobozban szegényt, de ez nem lényeges).Már korábban is alig járt haza de amióta kaptam egy lánycicát is szinte csak reggel jön haza.Akkor is csak enni.Tudom hogy csajozik meg minden de ez normális hogy csak reggel hajlandó haza jönni(nagyon ritkán délután is)?Azt megengedi hogy megsimogassam de csak nagyon óvatosan lehet.Mintha félne tőlem pedig én se és a családomban senki sem bántotta.Szerintetek "vissza" lehet még szelídíteni?

13/l


2013. máj. 12. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze.

Bizonytalan a terulet (ahol ti vagytok) tulajdonjogaval kapcsolaban az uj cica miatt, es amerre maszkal, nem bizik az emberekben.

Ezert mindig, amikor visszater, veletek szemben is ovatos.

2013. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a választ! Megpróbálok mindent megtenni.:)
2013. máj. 12. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!