Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ehet már a 6 hetes cicám...

Mendi Zoltán kérdése:

Ehet már a 6 hetes cicám nyers húst?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 20:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
7%

Nem-nem!!!! De nem csak most hanem kèsőbb se mert fèrges lessz.

Most csak cicatej,ès junior kaja.

2013. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
OFF:"De nem csak most hanem kèsőbb se mert fèrges lessz." Ez elég téves gondolat. Nyers disznóhúst nem szabad enniük, de nem amiatt, mert "férges" lesz, hanem előfordulhat, hogy Aujeszky kórt kapnak az esetleg nem vizsgált állomány húsától, ami tkp. álveszettség, nincs ellene gyógymód. Egyébként pár napos mélyfagyasztás szükséges a nyers húsnak, úgy az esetleges baktériumfertőzés meg lehet előzni. ON
2013. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit keres nálad egy 6 hetes kiscica? Én 14 hetesen hoztam el az enyémet és még akkor is szopizott...
2013. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vicuska87 ***** válasza:
100%
6 hetesen még ne! Majd olyan 4-5 hónapos korától adhatod neki a nyers csirke és pulykahusit! Disznót tilos!
2013. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

EHET!Disznót soha.

Marha,csirke,pulyka mehet apró kockára vágva.Fagyasztás után kiolvasztod,megmosod és darabolod.Odáig lesz a cica a gyönyörtől :)

2013. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Már írtam a másik helyen is, hogy én tenyésztőtől hoztam el a cicám, aki 5 hetes korától adott neki neki nyers húst, kacsa szívet és azt mondta, hogy továbbra is szeretné, ha így etetném. Neki elhiszem, mert számos macskája van és mind szép egészséges volt, továbbá utána kéne olvasni a dolgoknak mielőtt ilyen hülyeségeket irkálnának ide. Ahogy írták is nyers disznóhús tilos.

Ők ragadozók és ha a természetet veszem alapul az anya cica is nyers húst visz a piciknek amikor elkezdi mással etetni őket.

2013. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók jól írták, a disznóhús a veszélyes, azt soha, semmilyen körülmények között ne adj neki nyersen, (kutyának se!), de 6 hetesen szerintem még kicsi a nyers húshoz. Olyan nagyszerű cicakaják vannak konzervben, azt adj neki!
2013. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
utolsó,igen a nagyszerű cicckonzerv ami már jó az 70gr kb 300 ft.Ugyanennyi hús kicsit olcsóbb :)és egészségesebb is :) Aki azon van,hogy pici ne kapjon az még nem látott 5 hetes picit húst enni :)
2013. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már cicát tartok, akkor rendes kajára is áldozok....
2013. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
félreértettél :) De kinek mi a rendes.Légyszíves fejtsd ki,hogy a nyers hús mért káros!
2013. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!