Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a cicámnak?

Mi a baja a cicámnak?

Figyelt kérdés

Valami nagy baj lehet:S Vemhes (nem tudom mióta), de nagyon furcsán viselkedik. Nem eszik, nem csinál semmit, csak fekszik. Ma találtam benne egy nagy kullancsot, amit ki is szedtünk belőle. A panaszok nagy részét szerintem ez okozhatta. Nagyon megviseli őt minden. Az a baj, hogy nem eszik-iszik, nagyon sovány, érezni lehet a csontjait :S Nagyon rosszul is néz ki, alig nyitja ki a szemét, látom rajta, hogy szenved :( Néha reszket és valamiért kellemetlen szaga van. Valaki legyen szíves mondja meg, hogy mit csináljak vele. Holnap visszük állatorvoshoz. Kialakítottam neki egy kényelmes helyet egy nagy dobozban, abban fekszik. Nem megy sehová. Szinte mindig alszik, vagy csak pihen. Miután kiszedtük belőle a kullancsot nagy nehezen kimászott a dobozából, és remegő lábbakkal indult el a kút felé, hogy igyon. Most tettem a doboza mellé vizet és tápot, bár nem sok esélyt látok arra, hogy egyen :/

Valaki segítsen, adjon tanácsot! Köszönöm szépen!


2013. máj. 12. 20:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy az orra száraz, és a farkát nagyon furcsán mozgatja, mintha nyugtalan lenne.:/
2013. máj. 12. 20:20
 2/14 anonim ***** válasza:

lehet elkapott valamit a kullancstól, lehet valami más sérülése van, lehet hogy itt az ellés ideje de komplikáció lépett fel, lehet hogy elpusztultak benne a kiscicák és elkezdtek lebomlani és vérmérgezést kapott....


ha azt akarod hogy megélje a cicád a reggelt akkor ne várjatok a dokival

2013. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne várj holnapig!
2013. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kiscicák élnek még, éreztem ahogy rugdostak. De hova tudnám vinni őt este 9-kor? :|
2013. máj. 12. 20:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs a közeledben állatkórház? Vagy állatorvos ismerős? Ha tudod az állatorvos számát, felhívhatnád tanácsért, még ha nem is fogad.
2013. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Eloszor vemhes a cicad?
2013. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nem tudod elvinni ügyeletre?
2013. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom elvinni ügyeletre, állatorvos ismerős nincsen. Legközelebb holnap délután tudunk eljutni állatorvoshoz. Nagyon aggódok! Nem eszik semmit még mindig. Odateszek elé egy nagyon kicsi parizert, hogy hátha az majd lemegy, de szagolgatja és elkezdi nyelni a nyálát, vagy nem is tudom mi történik vele, de nem eszik. Mintha nem tudná megenni. Azt elfelejtettem leírni, hogy a kullancs pont a nyakán volt alul (a hasa felől, a torkán!!). Lehet ettől van, hogy nem eszik? És mitől lehet kellemetlen szaga? Nem is kicsit.. Most először vemhes, kb 1 éves amúgy.
2013. máj. 12. 20:55
 9/14 anonim válasza:
az en macskam aprilis elejen "szult" eloszor es o is igy viselkedett szules ellott 2 napig
2013. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát pedig hivjátok fel az orvost vagy bármelyiket a környéken hogy most azonnal viszitek a cicát mert baj van...


[link] itt megye szerint rátudsz keresni hogy hol van hozzátok legközelebb állatorvosi ügyelet


nem lesz olcsó de biztos hogy nem éli meg a cica a holnap délutánt ha vártok vele

2013. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!