Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig tart egy macskaalom?

Meddig tart egy macskaalom?

Figyelt kérdés

Rendszeresen meglepődök azon, hogy van akinél egy pl 5 kg-os alom kitart akár 3 hétig, vagy egy teljes hónapig. Mi rendszeres szitálás mellett is minimum két naponta cseréljük(holott a cicunak "luxusalma" van, ha lehet ezt mondani:P azaz nem a tescos pillanatok alatt büdösödő fajta)Bár a macskánk nagyon finnyás ilyen téren...XD (ha nem tiszta széklet ügyletileg az alma, akkor szépen a fürdőszoba közepére dobja a szeretet csomagotXD)

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. okt. 1. 19:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekünk két cicánk van, és pontosan ugyan ez a helyzet nálunk is :)

Csak mi a vécében tartjuk az almot, de ha már van benne egy vagy esetleg két pisi akkor már nem mennek bele. És mi is minőségi almot veszünk, mert már nagyon sokat kipróbálátunk, és a legtöbbje egy forintott sem ér. ( van amelyik össze se fogja a pisit, hát az egy borzALOM :D )

De így is két-három napig tart. Az ötkilós közül a narancsos ( hirtelen nem ugrik be a neve )kitartott egy hétig is, de annak meg 1200ft volt az ára. :O De annak még az illata is jó volt.

2009. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy irtozatosan finnyas macskam van, es egy 5 kilos ,jobb minosegu alom kb.egy hetet tart.Ha nem tiszta az alom,akkor szepen a szonyeg ala kaparja be a "csomagot"
2009. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Adok egy jó tanácsot: próbáljátok ki a Panzi márkájú szilikonos almot.1 hónapig elég egy csomag.Kisállatkereskedésekben be tudjátok szerezni.Több helyen is olvastam,h mások is meg vannak vele elégedve.1300 Ft és tényleg nem büdös,gombóccá válik,alá kell nyúlni lapáttal és ki lehet dobni könnyen,nem lesz sáros,folyós.

Szerintem próbáljátok ki.

2009. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is jártam ebben a cipőben, én is rengeteget olvastam, hogy melyik alom a jó. Minden jótanácsra hallgattam, végigpróbáltam egy csomó márkát, azokon belül a szilikonost, csomósodót, nem csomósodót... Nekem a csomósodó MultiFit bio fresh alom jött be. Reggel-este kiszedem a csomókat, nem szitálom, hanem egy kesztyűvel felmarkolom. Kb. 2 hetente pedig lecserélem az egész almot. Nekem így a 20 kg (3000 Ft) egy napig kitart.
2009. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akarom mondani egy HÓNAPIG!
2009. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

10 kg tescós alom 3-4 hétig tart. Naponta cserélem.

Azaz napi 1000dkg/30nap=33dkg/nap

Nap közben ha komolyabb esemény van, akkor azt a részt kidobjuk, és reggel kicseréljük, kimossuk.

De ha elutazunk két-három napra, akkor három kilót beleöntök.

2009. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A MultiFit nekünk is bevált. De többnyire a legtöbb boltban kapható zöld zacsisat vesszük, mert mindig az utolsó pillanatban jövünk rá, hogy elfogyott, és csak a közelbe tudunk leszaladni érte. :) Ez sem olyan rossz, de ha nincs rendszeresen pucolva, akkor nagyon büdi tud lenni. Kb. 3 cserét bír ki, kétnaponta szoktuk, úgyhogy kb. 1 hét.
2009. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%

Vigyázzatok!Ne írjátok ki az alom márkáját,amit használtok,mert én kiírtam és bejelentettek.

Nézzétek meg ha még megvan a kérdés:

Milyen almot használtok?Fontos.Bővebben lent

2009. okt. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó! Szerintem nem azért jelentettek be, mert kiírtad, milyen márkájú almot használt, hanem azért, mert a kérdéset hirdetésnek is tűnhet.


Mi Higit használunk, 1 hónapig kitart. Most épp profis van itthon, mert elfelejtettünk venni. Amikor meg olcsóbb, jó a tescos is. Nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy ezer forintokat költsünk hetente csak a macskám alomjára...

2009. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze én ezzel tisztában vagyok,hogy mindenkinek a saját pénztárcájához mérten kell vásárolnia.Én csak azért mondtam ezt az almot,mert nekem bevált és 1 hónap után fogy el.Tehát nem kell cserélni hetente.

Azért jelentett be,mert kiírtam a márkát,nekem azt írta.De a moderátor annyit mondott,hogy inkább ne írjam ki,mert így a kötekedősök kihasználják és bejelentenek.De nem tiltottak ki és nem ért semmilyen leszidás se. :) Szóval kötekedhetett a semmiért. :)

2009. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!