Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek volt leukózisos cicája,...

Akinek volt leukózisos cicája, a leukózis diagnosztizálása után meddig élt? Mik a kezdeti és egyáltalán a tünetek?

Figyelt kérdés
Így fogadtam őt örökbe, de mivel nagyon megszerettem, nem akarom elveszíteni!

2013. máj. 19. 16:49
 1/4 anonim válasza:

nekem a cicám nagyon lázas volt és júniusban lesz 2 éve hogy

leukózisos volt

2013. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kezdeti tünetek után 2 hónap.Nem tudott enni,és jellegzetesen büdös volt a szája.
2013. máj. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nniki175 ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon szerintem mindent megtalálsz amit tudnod kell. Amúgy macskától is függ,hogy diagnosztizálás után meddig él.

2013. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az enyémnél ma diagnosztizálták :( És hosszan tartó magas láza van. Az elsőnek megköszönném, ha leírná akár privátban, hogy hogyan kezelték!

A főnökasszonyomnak szintén étvágytalansággal kezdődött, több mint 1 hétig nem evett. De elmúlt és most kövérebb mint valaha :) Igaz, még csak fél éve, hogy "rendbe jött".

2013. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!