Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy icipici cicam. Par...

Van egy icipici cicam. Par honapos, mar tud szilardat is enni. Kedden kaptam. Kohog, tusszog, az egyik szeme picit odavan, de van kenocs amivel kenem neki napi 4-5x es mar javulgat, tegnap ota nem kakilt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ki volt nyitva az ablak kedd ota, mert almot hasznal es nincs kellemes illata csukott ablaknal, megfazott. Tegap ota nem kakilt, es meg nem is ivott, csak eszik. Nem ertem. Hetfon visszuk allatorvoshoz, de nincs komolyabb baja? Nagyon a szivemhez nott a picike, elegge feltem.
2013. máj. 25. 01:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért alszik egész nap, mert beteg.
2013. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ma fel sem kelt, volt hogy parszor felkeltettem, vissza is aludt. Erotlen, alig eszik. Vasarnap van, holnap visszuk orvoshoz. Ugye megeri meg a mai napot?
2013. máj. 26. 01:32
 13/16 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, hogy nem hajlando inni. Mindig kap friss vizet, de nem. Tudom, hogy tejet nem szabad neki adni mert nem tudja megemeszteni, hasmenese lesz es kiszarad.
2013. máj. 26. 01:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Az is azért van, hogy nem iszik, mert beteg. Próbáljátok azért itatgatni, legalább a kezetekről nyalja le. Laktózmentes tejet egyébként lehet neki adni. De mégis, kb. mennyi idős?
2013. máj. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban tudtok venni fecskendőt, abból próbáljatok néha pár kis korty tiszta vizet a szájába nyomni, közben a fejét tartsátok kicsit fel, hogy lefolyjon a torkán. Nekem is ezt kellett csinálnom, amikor a cicám beteg volt, nehogy kiszáradjon. Ügyeletes gyógyszertár is van ilyenkor.
2013. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Voltunk allatorvosnal, megfazott szegeny.Kapott szurit es napi 2x kell adnom neki gyogyszert, minden rendben! Koszonom szepen a valaszokat! :)
2013. máj. 29. 02:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!