Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés

1 hónapja folyamatosan követ, ha meghallja a hangomat, egyből ott van az ajtóban, folyton nyávog nekem. Ha más ad neki kaját, tejet, az nem jó, csak ha én adom. Képes megvárni, amíg hazaérek és én adok neki kaját!

Imádom, de ez most így nagyon sok, most is hátranéztem és ott ült mögöttem és bámult. Mindenhol ott van, nyávog, hízeleg... Hiába simogatom, játszok vele, nem hagy békén.


Mi baja lehet? A vicc ebben az, hogy 8 éves ivartalanított kandúrról van szó és eddig sosem volt ilyen.


2013. máj. 27. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs a világon semmi baja. egyszerűen csak nagyon szeret téged. nekem van olyan cicám, aki 10éves kandúr születése óta nálam van és így viselkedik.
2013. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ő csak 1 hónapja csinálja ezt.
2013. máj. 28. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém meg egy éve kb. Az ember természete is változhat, változhat az állatoké is.
2013. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!