Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma bedobtak a kertünkbe 4...

Ma bedobtak a kertünkbe 4 éhező kismacskát, mit tegyek velük, hogy szerezzek gazdát nekik? Hová tudnám őket elhelyezni?

Figyelt kérdés
Megetettem őket, megitattam, be nem tudom őket fogadni albérletben lakom, az enyém is az anyukámnál van! Adjatok tippeket mit tegyek!!!!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 18. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
:-((( Az ilyen vén picsákat én is szívesebben látnám tepsiben... :-((((((( De legalább nem rajtad múlt :(
2008. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De jó, hogy egyetértesz! Olyan indulatok vannak bennem , hogy szét tudnám verni! Meg akarom bosszulni! Nem tehetek róla!
2008. jún. 21. 19:53
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezdd csak meg tőle, hogy ugyan hová tette a kismacskákat? Csak azért kérdezed, mert szerinted a rendőrséget is módfelett érdekelni fogja:) Kérdzed meg, hallott e már arról, hogy újabban az állatkínzást is szokás felénk büntetni:))) Tehetsz bejelentést is, mondd azt, hogy te szeretted volna megtartani ill. helyet keresni a ciniknek, csak valahogy érdekes módon lábuk kelt, és te a legrosszabbra gondolsz...

Na ezért leszek én állatorvos, nem pedig humán... áhhh.

2008. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!