Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. gyors segítséget...

S. O. S. gyors segítséget kiscicával kapcsolatban! Megoldás?

Figyelt kérdés
az a baj hogy a cica már kicsit beteg most fosik és érzek csomócskákat a hasában. a szüleim már régebben vitték orvoshoz de most nem engedik újból. mit tegyek a cicával? ugye nem fog meghalni? mit tegyek? ott hon beöntés vagy. mi.. vagy mit? GYORSAN PLEASE!
2009. okt. 5. 15:49
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
47%
kicsit hülyén hangzik de nekem állat orvos mondta hogy tejhez öntsek 1 kevés pálinkát hogy kimossa a gyomrát.De nem lessz semmi baja meglátod!És tényleg vidd füves helyre!!!
2009. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
24%
Jajmár dehogy fog meghalni orvos nélkül. Attól is foshat, ha nagyon zsíros kaját adol neki, mondjuk tepertőt. Sok oka lehet, kis hasmenéstől nem kell megijedni.
2009. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehetnek köszivűek a szüleid,hogy látják rajzad a kétségbeesést,és igy sem engedik,hogy elvidd orvoshoz a cicát..!Sztem ne próbálkozz otthon gyógyitással,mert bármennyire is szereted nem vagy szakember,pedig arra van szüksége minnél elöbb!Ha a szüleid meg ennyire csökönyössek,akkor fogd a kiscicát és az 5e ft-ot és irány a doki!!
2009. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, lesznek, akik lepontoznak, de a saját beteg, legyengült állatot orvosi ellátás nélkül hagyni kínlódni az nem állatkínzás?

Hol laksz? Vannak olyan menhelyek, ahol ingyen vagy maximum önköltségi áron(gyógyszer) ellátják az állatkákat. Vagy, valóban megkérheted az állatorvost, hogy majd apránként törleszted, vagy ledolgozod neki (pl. kitakarítod a rendelőt), csak gyógyítsa meg a cicádat! Szerintem nincs az a pénzéhes, szőrősszívű állatorvos, aki erre nemet mondana!

2009. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat4 anyu azt mondta holnap vagy holnapután talán-... kösz.. és ha addigra meghal?
2009. okt. 5. 18:07
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg beszélni az állatorvossal h had fizess neki részletre ha nem elég az 5000ft,vagy menj el mamádhoz és kérd meg rá h adjon kölcsön úgy h anyudéknak nem szól.de mindenképp vidd el dokihoz
2009. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtál neki tejet? Attól is lehet hasmenése.
2009. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
anyu mondta hogy zsíros kaját adott nekik... mi a fX-nak kell neki olyat adni ami nem jó? :@ de ettől még el visszük a cicát ha tetszik a szüleimnek ha nem! :@
2009. okt. 6. 08:31
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na mi újság? Van valami új fejlemény a cicával? Dokinál voltatok már? Remélem helyre fog jönni. Sajna most az enyém sincs valami jól... Azért örülök, hogy belátták a szüleid hogy orvoshoz kell vinni. Majd írj, hogy mi történt, érdekel a dolog! Drukkolok.

Szia

2009. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
szia! hogy mi történt? most mostuk meg a cicát. azaz fürdettük de nem annyira hogy annak nevezzem. és most mit mondott anyu? "majd külön etetjük! azaz a jó @!#$ eget @!#$-meg az a nádvágó úristen @!#$ @!#$! most ... áh! elegem! fogom a macskát és elviszem SAJÁTKEZÜLEG! meg a nagy @!#$ fognak nekem parancsolgatni! anyámnak is csak az a @!#$ pénz a fontos! egy élet persze neeeeemm az nem számít! a jó @!#$@!#$@!#$@!#$@!#$ azt!
2009. okt. 6. 15:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!