Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. gyors segítséget...

S. O. S. gyors segítséget kiscicával kapcsolatban! Megoldás?

Figyelt kérdés
az a baj hogy a cica már kicsit beteg most fosik és érzek csomócskákat a hasában. a szüleim már régebben vitték orvoshoz de most nem engedik újból. mit tegyek a cicával? ugye nem fog meghalni? mit tegyek? ott hon beöntés vagy. mi.. vagy mit? GYORSAN PLEASE!
2009. okt. 5. 15:49
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Írtam már, hogy tejet ne!!!
2009. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
anyámnak is 100x mondtam hogy ne adjon nekik tejet! amúgy nem tespedek b+ csak apám qurva továbbképzésen volt és ma este jött haza! qrvaélet! de ha túléli az estét a cica akkor ha kell $eggbebaxom a szüleimet de akkor is elviszik!
2009. okt. 8. 20:06
 33/48 anonim ***** válasza:
Ez az,igy-igy csak keményen!!;)Mielöbb orvosra van szüksége szegény cicnek!!
2009. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Már bocsi de minek adtál még egy ezrest anyukdnak ha nem akarja orvoshoz vinni a cicát, még te segítesz neki? gratulálok.

Menj el, ha nincs egy vasad se csak vigyed ár rossz nézni hogy 12 évesen igy beszélsz (magántanuló létedre hol tanulod? Oo), majd valahogy csak lesz, az orvos legalább tudja hogy ilyen áron is elvitted:)

2009. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Ez az! Ezt magyarázom én is, de hiába! Fogd meg végre azt a szerencsétlen kis állatkát és vidd el orvoshoz! Amikor sorra kerülsz, lerakod a cicát a vizsgálóasztalra és elmondod, hogy szerinted nagyon beteg, x napja megy a hasa, de a szüleid nem adnak pénzt a kezelésre, neked pedig még zsebpénzed sincs, viszont szeretnéd, ha meggyógyítaná, cserébe dolgozol neki (pl. rendelő takarítás 2-3 x , mint már korábban javasoltam). NEM LÉTEZIK, HOGY NE LÁSSA EL A CICÁT! Csak rajtad múlik! Ha igazán akarnád, már elvitted volna orvoshoz! Ma szépen menjetek el (te és a cica), és délutánra tessék megírni nekünk, hogy mi lett.
2009. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
oké. amúgy nem tudom hogy de hála ég él a cica! bocsi a tegnapi kommentért mert marha ideges voltam. jó oké. oké. vigyem orvoshoz. ő... nem megy... túlságosan félek a szüleimtől! ha megszöknék a cicával tuti megnyuvasztanak. már nem tudom mi a helyes döntés. de az biztos nem amit apám mondott hogy "minek elvinni? tudod mit mondott a doktornéni?!" én.:"azt hogy vagy túléli vagy nem. de ha már akkor vittük volna mihest beteg lett akkor most nem lenne semmi baja!" erre anyu "mi? tudod milyen százezreket elkérnek érte? egy kis pics@ injekcióért?" itt már bőgtem is.. és mondjak valamit? nem hatotta meg őket...
2009. okt. 9. 10:14
 37/48 anonim ***** válasza:

Feladom. Ha a közeletekben laknék, megfognám és én vinném el azt a szegény macskát. De többet nem látnátok, az biztos! Most már tényleg feldühít a hozzásállásotok! Igen, a tiéd is! Itt levelezel velünk, mindennek elmondod a szüleidet, de érdemi lépést nem teszel a cica gyógyulásáért, bármit javaslunk! Napok óta megy a hasa, ti meg tejjel itatjátok?! Orvoshoz nem viszitek? Jó, félsz a szüleidtől, de nem hiszem el, hogy nincs egy rendes szomszéd, aki segítene vagy a bátyád aki veletek lakik, ha elmondod mi a baj! Persze, mindenki más, de én ennél sokkal érettebben gondolkoztam 13 évesen.

Legalább emeld fel a telefonkagylót és hívd fel az állatorvost, az csak a hívás árába kerül és ad tanácsot, hogy mit csinálj. Vagy 20-30 Ft-ot is sokalltok egy kis állat egészségéért?! Ha elmondod, hogy nincs pénzed a kezelésre, a szüleid meg nem adnak, még az is lehet, hogy hazafelé ingyen beugrik és ránéz arra a szerencsétlen kis állatra.

Szedd össze magad és tessék telefonálni!

2009. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Nah,mi a helyzet azzal a macsekkal,vernyog még,v. már a fennt ül valamelyik felhőn?
2009. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával? Ugye nem nyírtátok ki?! Írd meg légyszíves, hogy mi van vele!
2009. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
Megirnád nekünk hogy mi történt végül? Jobban van a macsek? Igazán kiváncsiak vagyunk!
2009. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!