Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg szabad fürdetni a több...

Meg szabad fürdetni a több mint 4 hetes szobacicát? Mert az alomban összecuccozta magát és büdös.

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Óvatosan fürdesd,és vigyázz hogy ne menjen a fülébe a víz.
2009. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, de nagyon vigyázz, hogy ne menjen a fülébe. Utána jól csavard be törölközőbe, majd amennyire tudod, törölgesd meg, és amíg teljesen meg nem szárad, addig tartsd meleged (ne vizesruhában hagyd megszáradni).
2009. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meleged=melegen :) bocsi, elírtam
2009. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha fürdetni akarod semmiképp ne úgy, hogy belerakod valami vízzel teli dologba! Max egy vizes ronggyal törölgesd át! Egyrészt mert a macskák félnek a víztől, tehát nagyon utálni fogja ha belenyomod valami ilyesmibe, és kapálózni fog ezerrel, másrészt meg baja is lehet belőle!

Ha viszont csak óvatosan bevizezed valamivel, azt még le is nyalogatja, ezáltal is jobban szokja a mosakodást. Mert egy macska ha koszos általában mosakszik magától is..

2009. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
meglehet persze:)de fülbe ne menjen víz,és utánna jó melegbe tedd nehogy megfázzon:)
2009. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) De ha megfürdetem utána alacsony fokozaton lehet hajszárítóval szárítani?
2009. okt. 5. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, amelyik hagyja a szárítást, de ez a ritkább. Inkább nem ajánlom, bár nekem volt egy olyan cicám, akinek szinte tetszett a szárítás.
2009. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én cicáim nagyon félnek a hajszárítótól. Ugye igazi kis utánfutók, mindig jönnek velem a fürdőszobába is. De a wc lehúzása és a hajszárító a mumus :) A zuhanyzásból rájuk csöppenő víz nem is zavarja szerintem őket annyira.
2009. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De aranyosak! :)

Köszi mindenkinek,aki segített.

Megfürdettük és nem is ellenkezett,sőt nagyon is tetszett neki,meg vagyok lepődve. :)

2009. okt. 7. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!