Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 4 hónapos macskám 2,2kg. ez...

A 4 hónapos macskám 2,2kg. ez sok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fajta, de nem sovány az biztos.
2009. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kan nem, szerintem.Bár sztem ez fajtafüggő is. Nekem egy 11 éves cicám van ő 1 éves korától fogva 6-7 kg. körül mozog. ÉS nem hájas és makk egészséges. Ugyan az orvos is furcsálja de egészséges:)
2009. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan sok..
2009. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyém is 4 hónapos és 3 kg. Fiú, perzsa keverék és 6 hetesen hoztuk el és már akkor sem egy pinduri édes cica volt. :D De egyátalán nem kövér, nagyon szép.
2009. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát, a mi cicánk fiu és kinti cica, mióta nálunk van jóó nagy hasa lett : ) aztán ez eloszlott az egész testén, amugy azóta kezdett el sokat hízni mióta spanol a környékbeli cicákkal : D 7kor adok neki reggelit aztán megy át 8kor a szomszédba xd és kitudja még mikor eszik ott: D

amugy ő az(ittmégkicsi volt)

[link]

2009. okt. 6. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Iszonyú sok vigyázz vele mert nagykorába is igy marad. Ilyenkor ősszel energiát gyűjtenek a télre (mert azthiszi télen nem lesz kaja, aztán ezt az évek során elfelejti), de első években hajlamos meghízni tél előtt. A mienk is nagyon duci volt, aztán minden etetés előtt megfogtam a pociját és ahhoz igazítottam a mennyiéget, most nem tudom hány kiló, olyan másfél lehet.
2009. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kisebbik cicám 10 éves és 3,5 kilót nyom. :)
2009. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!