Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az a dolog, ami távol...

Mi az a dolog, ami távol tartja a szobámtól a macskámat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy imádnivaló fiú ragdoll cicám, aki természetesen bent lakik, de eléggé hullatja a szőrét. Ez persze teljesen normális, de még úgy is elviselhetetlen, hogy gyakran fésülöm. Folyton bejön a szobámba, beledörgöli magát a szőnyegembe és a takarómba, és otthagyja a szőrét. Persze minden takarításnál meggyűlik vele a bajom, legfőképp a szőnyegemmel.

Olvasgattam interneten, hogy a narancs illóolaj elűzi, ezért el is mentem a legközelebbi ilyesmi boltba, de nem volt se narancsos, de még citromos sem. Nem tudták előre, hogy mikor hoznak ezekből az illatokból, nekem pedig nagyon elegem van a szőrből. 15/L



2013. jún. 1. 12:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Vicuska87: Ne essék félreértés, imádom a macskámat, dögönyözöm napjába többször, de így 4 év után már betelik a pohár a szőrhullással, illetve a szőnyegben ragadt szőrökkel. Mindenesetre utánaolvasok ezeknek a keféknek!
2013. jún. 1. 13:37
 12/13 anonim ***** válasza:
A narancshéj, a citromhéj, illetve a fahéj illata is irritálja őket, esetleg próbáld ki.
2013. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az egyetlen megoldás az ajtó, mert a szobát nem tudod telelocsolni illóolajjal, pár csepp meg semmit nem ér, csak ha fél litert kilocsolsz körbe... Egyébként a citromlé is ugyanolyan hatású, azt is utálják, de ezektől még be fog menni ugyanúgy a szobába.
2013. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!