Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felszerelések a macskámnak,...

Felszerelések a macskámnak, szerintetek jók?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, és felszereléseket vennék neki.. Tálja van, és hám pórázzal (ha mennénk valahova, és vinnénk magunkkal) van. Szerintetek az alábbi felszerelések jók lennének neki? Mindent pirosba, mert illik hozzá. És mik kellenének még? (lány cicus)

-fekhely [link]

-kaparófa [link]

-alom (valamilyen nyitott)

-nyakörv bilétával (valamipirosat:D )

-játékok: botos játék, játékegér, csörgős labda, szivacslabda



2013. jún. 1. 17:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem igen de én a macskáknál azt tapasztaltam eddig, hogy sokkal szívesebben játszanak egy sima dobozzal mint a direkt nekik szánt cica játékokkal.
2013. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jók,de szerintem ne vegyél fekhelyet,mert a cicák sokkal jobban szeretnek az ágyban/kanapén aludni,mint egy külön fekhelyen.
2013. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a fekhelyet úgy gondoltam, hogy én magam készítem, a kép alapján. de köszönöm a válaszokat. akkor nem veszek külön játékot:)
2013. jún. 1. 18:14
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:
Én fekhelyet nem vennék, inkább az arra szánt pénzt, valami komolyabb kaparóra költeném, mert ez nagyon kicsi, nem lesz elég neki! Fésű: one all systems kefe.
2013. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Macskawcből én inkább a zártat venném ha van hozzá helyetek.
2013. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fekhely felesleges neki, még csinálni is. Az eddigi cicáim szinte mindig máshol fekszenek, sose feküdtek a kijelölt dobozba. A kaparófa helyett nem tudsz neki szerezni egy természetes nagyobb kugli fát? Azt lehet lelkesebben kapargatná. Sajnos sok cica rá sem hederít a kaparófára, hanem marad a kanapé.
2013. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megfogadtam:)
2013. jún. 2. 18:17
 8/8 kecskefészek15 válasza:
Az én macskámnak sincs külön macskáknak játéka,ő azzal játszik,amit a lakásban talál.Ami a fekvőhelyet illeti,ő bárhol alszik,de legfőképpen egy dobozban szokott aludni.
2015. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!