Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a tökéletes eledel a 2...

Mi a tökéletes eledel a 2 honapos cicám számára? Sokan irtátok hogy a konzervet hanyagolni kéne.

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a mai napig a főzött kajára szavazok. Vegyél rendes csirkehusit,mell vagy olyat,ami sok husi van. Főzd meg vegetás vízben és vágd apró darabokra. Sokkal egészségesebb egy cicának a hús,mint a konzerv. Az én cicám imádta nagy korában a csirke fejet:)
2009. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csirkenyakat adok neki, egy kicsit tovább tart, mint egy konzervet kinyitni, de szerintem olcsóbb és jobban szereti. Leszedem a husit a csontról természetesen, de láttam kb. 3 hónapos cicát és elrágta az egészet:)
2009. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem van egy cicám és ő is elég fiatalon került hozzám, de én elég ritkán adok neki konzerves kutyvalékokat.A cicák megesznek egy csomó olyan kaját amit te is megeszel.Az én cicám a tésztát szereti és a rízst amit valamilyen szósszal mindig leöntök vagy egy kevés konzerves kajával. Ezeket már kb.2hónapos korában adtam neki szóval bátran adhatod neki. Ja és a tejbe áztatott zsemlét szereti desszertnek a cicám próbáld ki hátha a te cicád is szereti és a száraz macskakaját se feledd ropogtatnivalónak :D
2009. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most egy 1 éves cicám van, akinek annakidején konzervet vettem, de attól sajnos elég sokszor fosott a kisdrágám. Manapság ezért csirkenyakat adok neki. Igaz eleinte kicsit nehezen szokott rá, néha-néha kicsit bele kellett dugni a kis bulsiját a tálba mert nem akarta megenni, otthagyta a maradékot, de már teljesen hozzászokott. =)
2009. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem vagy vegyél alutasakos (Junior) macskaeledelt,vagy pedig házikosztot adj neki.

Ajánlom a tojássárgáját is(alutasakos kajába belekeverve),mert attól fényes lessz a szőre.És csak néha adj neki tojássárgáját.

2009. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!