Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet, hogy ivartalanítá...

Mitől lehet, hogy ivartalanítás után a kandúr macska nem pisil?

Figyelt kérdés
Tegnap lett ivartalanítva és ma még nem pisilt, állandóan az alomban üldögél, de nem pisil.

2013. jún. 6. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia.Ez attol is függ mikor lett ivartalanítva.Ha a napokban akkor valószínű fáj neki a pisilés.Ha régebben akkor szerintem vidd orvoshoz sürgősen a macskuszt.
2013. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tegnap vagyis alig 1 napja lett műtve
2013. jún. 6. 13:46
 3/15 A kérdező kommentje:
Félek, hogy esetleg a doki elrontott valamit :S
2013. jún. 6. 13:47
 4/15 anonim ***** válasza:
A helyedben én betelefonálnék, hogy ez normális-e. Kivéve, hogyha a műtét előtt/után a doki elmondta, hogy ilyen lehetséges, nem kell aggódni.
2013. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A doki is azt mondta, hogy fájhat neki, ezért van. Egy másik ismerős írta is pár perce, hogy nekik is ez volt, de azért visszavisszük, hogy kapjon fájdalomcsillapítót, hátha akkor könnyebben megy majd neki. Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 6. 14:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontott el semmit sem csak a hugyuti szervek ilyenkor enyhe gyulladásban vannak.ettől nem kell megijedni.1-2 nap és teljesen áttmegy a macsekon.
2013. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz valóban. :)
2013. jún. 6. 14:18
 8/15 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Végre egy felelősségteljes gazdi... jó látni hogy ilyenek is látogatják az oldalt!


Szerintem fáj neki, biztosan azért nem pisil... de én mindenképpen visszavinném, nehogy valami más legyen a baj!

2013. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még a mai nap folyamán vissza visszük. Jobb, ha megnézni azért még ha tényleg csak annyi van, hogy kicsit gyulladt is.
2013. jún. 6. 14:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy szteroid injekció után könnyebben pisilna :)
2013. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!