Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beszélgetünk a macskákról?...

Beszélgetünk a macskákról? Bármilyen témában.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszaitokat!:-)

2013. jún. 6. 16:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szinte csak én "dumálok" itt. :D

Olivér és Edvárd. Olika sziámi, ivartalanított kandúr, 2 éves lesz és fóka point.

Edo birman, jövő hónaptól ivartalanított kandúr lesz, 21 hetes lesz és szintén fóka point.

Imádom őket és most különösen nincs miről beszélni, mert minden oké, aztán meg a gazdi büszkesége másnak az agyára mehet.

Neked vannak macskáid?

Egy régebbi kép róluk (itt néznek mindkettem bele a képbe):

[link]

2013. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Küldhettek még nyugodtan!
2013. jún. 8. 13:35
 23/31 anonim válasza:
Hali, nekem egy vörös makréla cirmos maine coon kandúrom van van, a neve Lucky. :) Még csak 3 hónapos, de már hatalmas, nem különösebben bújós... sőt nem is nagyon szereti ha simogatják, nem tűri, csak ha ő akarja akkor lehet simizni. :D Nagyon szaldgálós, vadóc, egész nap játszik.
2013. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Szomorú sztorik is érdekelnek? mert az van sajnos :(

Viszont van vidám is. Van egy keverék lány kiscicám, aki nagyon bújós, nagyon szeretem :)Kb. 9 hónapos. Kutyusokkal él egyut, egy picivel, amit most hoztunk, és egy naggyal, ami már négy éves. A kicsitol eleinte félt, de már egyébként jól megvannak :)

Ha akarod elmesélem a szomorú torténetem is, csak írj.

2013. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Jöhet!
2013. jún. 16. 14:19
 26/31 anonim ***** válasza:

állandóan tele mennek kullanccsal :(


undorító ki szedegetni belőlük, nekem nincs macskám csak ahol eddig voltam a macskákból szinte potyogtak a kullancsok, mikor elkezdtem simogatni őket mindig meg akadt a kezem a kullancsokban, nem szoba macskák, zalai falusi macskák... :)


de nagyon szelídek,


nekem is volt régen egy nagy fekete kandúrom, télen állandóan be feküdt a kandalló elé és ott telelt...

nyáron meg hozta az egereket. sokat nekünk is hozott csak úgy letette elénk, jó macsek volt de hirtelen nyoma veszett. lehet hogy valaki elvitte, vagy elütötte, vagy mérgezett egeret evett és belehalt vagy hasonló. eltűnt egyszer csak. de ez már régen volt olyan 2002-körűl.

azóta nem volt, most meg már nem is lehetne mert a kutya elkapná vagy elzavarná


igazából a nővérem macskája volt, csak elköltözött és itt hagyta.

én kutyás vagyok inkább.


de nagyon szép cica szerintem vagy inkább úgy mondom az egyik legszebb a kék britt macska


nekem ez nagyon tetszik :)

[link]

2013. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Nyitrai János ***** válasza:
90%

Ohhh. Nemrég tűnt el egy édes cicám.. :( Egyébként én pl.: imádom a ciculikat csak a családban van egy szőr allergiás de egyébként 100 cicát tartanék.


Amúgy meg nem értem azokta az embereket akik a macska kinézete alapján dönt. Szerintem egy menhelyről örökbe fogadott leggyengébb leg "rondácskább" (szerintem nincs ronda cicus)is ugyanúg tud szeretni mint egy drága, ritka és fajtiszta macska. (like aki egyetért):)

2013. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Még jobban is.. de tudod miért a kajáért... kb azt jegyzi meg, h te adod neki a kaját és ezért szeret xD


legyen házimacska de akk is ink kicsi kéne és szokjon hozzám meg kiskorától velem legyen és jobb mint egy 2-5 éves macskát örökbefogadsz...


Esetleg ha maine coon az egyed, trükkökre is tanítható.

2013. jún. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Nekünk van egy szürke házimacskánk, 8 éves, de kötekedik velünk. Minden este bent alszik. Egyszer megtanítottam arra, hogy üsse a kilincset ha kiakar menni. Azóta minden este üti, leszálok az ágyról, hogy kiengedjem, s nincs ott a macska. Alig megyek be, megint üti. Kimegyek, sehol senki.

Egyszer aztán meglestem, s láttam, hogy felugrik az asztalra, két lábra áll, odahajlik a kilincshez, ütögetni kezdi, majd gyors leugrik s elbújik:-)

2013. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Aki szeretne írhat. :)
2013. okt. 27. 10:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!