Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a kismacskákról? Megérné egyet elhozni?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy döntöttem örökbe fogadok egy kiscicát. És ezek a kismacskák pont itt vannak 2 faluval arrébb tőlünk! Nem nagyon a fajtatisztákra hajtok inkább simán csak a küllemre.

Még nem biztos hogy innen fogadok örökbe, a ti véleményeteket kérném!



2013. jún. 9. 08:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es válaszával egyetértek. nem kell egy macskavállaláson ennyit rágódni. Gondoskodhatsz róla, és egyébként is van állatorvos. Az én macskám rendszeresen be van oltva veszettség ellen is.
2013. jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Oké, szerintem rendben lesz. :) Csináld úgy, ahogy a szíved diktálja. Biztos szép cicát nevelsz majd belőle. És igen... a házi koszt. Az én első cicámat elég normális helyről hoztam, de neki is tök sprőd volt a szőre, fénytelen és "kemény". Fokhagymás fasírt szájszaga volt. :D Most meg olyan kis puha a szőre, hogy imádom dögönyözni és olyan szép fényes, hogy jó ránézni. Ha be is mehetnek, akkor azért jó helyen vannak, nem hinném, hogy betegek és mondjuk annyiból jó, hogy kint is vannak, hogy az immunrendszerük erősebb lesz, mert nincsenek teljesen steril környezetben. Majd megírod, hogy hogy döntöttél, ha eljön az idő? Köszi.
2013. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagy az esélye hogy pár hét múlva jelentkezek náluk! De elköteleztem magam! Beleszerettem abba a picibe amelyik mindenhova követett! Igen. Lefoglaltam magamnak! Már biztos hogy őt hozom el!

2013. jún. 10. 13:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Örülök a döntésednek.
2013. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hargitai János ***** válasza:
Nem olvastam el az előttem szólókat, nem is rá vagy lebeszélni akarlak, csak azt mondom hogy amint lehet adass be neki mindenféle védőoltást, hogy ne kapjon el semmilyen nyavaját...
2013. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!