Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Tanácsok?...

Mi baja lehet? Tanácsok? (tunetek lent)

Figyelt kérdés

Az egy és fél éves kanduromnak eloszor csak hasmenése volt,de fél orával késobb megint,és nagyon eros. Nem tudom pontosan hogy mettol-meddig.Ez után megprobált inni,de rogton kihányta. Azon gyanakodtunk hogy csak valami rosszat evett,meglátjuk hogy holnap mi lesz.Ez 3 napja volt.

Reggel láttam hogy a végbele hogyismondjam...kint van a helyérol (?) A szore korulotte magyarul mondva fosos volt (bocsánat a kifejezésért).Nem tudott...kakilni.Megprobáltuk belerakni egy nagyobb dobozba és azonnal állatorvoshoz vinni,de kiugrott és elfutott (falun lakok,nagy az udvar),egy egész napig nem láttuk. Ez 2 napja tortnént.

Másnap reggel láttuk,ivott egy nagyon kevés vizet,hiába unszoltuk hogy igyon tobbet (szornyu a hoség és kitudja mennyi folyadékot vesztett a hasmenéssel).Hiába probálta elvégezni a dolgát,egyszeruen nem ment neki.Megint eltunt.

Ez 1 napja tortént.

Ma a kandurt egész nap nem láttuk.Csak este felé láttam meg,és rogton bevittem.Nagyon budos,nemtudom hogy be e gyulladhatott.Rángatozik,gorcsei vannak (ott).Ivott egy kicsit de nagyrészt fekszik.Holnap visszuk állatorvoshoz.Addig mit csináljak?



2013. jún. 19. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami fontos,hogy itassátok!

És ami a legfontosabb,hogy holnap ne ugorjon ki a dobozból,ha van direkt macskaszállítótok az a legjobb.Gyorsan jusson állatorvoshoz,mert amiket leírtál nem túl bizalomgerjesztő.

2013. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve mossátok le nedves szivaccsal vagy ronggyal a fenekét,mert az ott maradt széklet is írritálja a bőrét.
2013. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!