Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy hónapos cicának mi egy...

Egy hónapos cicának mi egy napi teendője?

Figyelt kérdés
Hányszor eszik? Mit adhatok neki? Iszik? Hányszor kakil? Homokba vagy macska alomba? Mivel játszik? Kezemet mindig rágja, rugdossa.

2013. jún. 21. 14:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Az anyukáját megmérgezték, a kicsinek lehet baja, hogy ha szoptatta? Whiskas junior alutasakost vettem neki, meg kecske tej van itthon.
2013. jún. 21. 14:35
 2/5 anonim válasza:
Egy napi 3-szor, eszik kb., Nyugodtan adhatsz neki, darabonként tésztát,meg azt a Whiskas-t is ;) Hát, hogy hányszor végzi el a dolgát, azt ő tudja. Szerintem a homok az jobb neki. Ha veszel neki, egy kis egeret (100 Ft) akkor már az is jó, egyébként ilyen kis kavicsokkal is eljátszanak (a sajátjaim nem nyelték le !) meg még tollal is.. Ha játszik a kezeddel az nem baj, az csak jó, mert érdekli ami körülötte van ;)Remélem azért tudtam segíteni :)
2013. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eszik,alszik, játszik:-)

Szerintem 5-6 alkalommal kínáld étellel. A kecsketej jó ötlet, de legyen előtte víz mindíg, mert a tej ételnek számít. Tehát akár 2-3 etetést is kihagyhatsz úgy hogy kecsketejet kap helyette. Nyugodtan tegyél ki szárazat is hagy ismerkedjen vele. Macska almot használj, ne homokot.

2013. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Benti vagy kinti kiscica lesz vagy már az is ? :) Mert, attól is függ, hogy hova végzi el a dolgát.. Mert, ha kinti akkor egyértelmű, hogy homokba, hiszen sokkal egyszerűbb és a macskának is egy részről "kényelmesebb" Ha, benti akkor meg macska alom...
2013. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most benti cica, de ha nagyobb lesz akkor majd kijárhat, most is kivittem egy kicsit az árnyékba, nagyon élvezte, utána lábmosás és vacsi. azóta alszik :) 6x evett, 4x kakilt....de az alomba miért nem pisil? a sarokba jár pisilni, de ha nagy dolga van akkor az alomba. ezt hogyan lehetne kiküszöbölni?
2013. jún. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!