Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha a cicámnak a...

Normális, ha a cicámnak a szeme fölötti részen ritkás a szőre?

Figyelt kérdés
nem tudom miért van, a fülén is alig van szőr..nem mintha zavarna vagy bármi, csak kicsit fura..elmúlik később? ja és a kép kicsit csaló, ennyire nem kopasz, csak a képen a fény miatt meg minden úgy látszik [link]
2013. jún. 22. 22:02
 1/4 anonim válasza:
nekemis pont ugyan ilyen kiscicám volt, ugyanilyen kopasz. ahogy idősödött a cica, kezdett elmúlni neki, de ha mégsem szerintem ne aggódj, ez normális
2013. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fekete cicáimnak is ilyen azon a részen, szerintem normális.
2013. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fekete a cicám, de ezen a részen ugyanilyen ritkásabb a szőr, szerintem ez normális.
2013. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem vakarja a fülét? Nézz bele, és ha koszos belül, vidd orvoshoz. Az én cicámnak is így kihullott a szőre, elvittem orvoshoz, és kiderült hogy rühek vannak a fülébe. Ha nem kezelik időben, elkaphatod te is.
2013. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!