Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig neveli a macska a...

Meddig neveli a macska a kiscicáját?

Figyelt kérdés

Azt tudom mikor lehet őket elválasztani.Arra lennék kíváncsi,hogy ha marad a kicsi velünk akkor meddig ragaszkodnak egymáshoz?Meddig vigyáz rá?És a kicsi még csak az anyjának dorombolt,nekünk nem.Lehet nem is fog,mert együtt maradtak,és így nem vagyok olyan fontos neki?A másik kismacskám annyira bújós,dorombolós volt,nagyon kedves.Ő olyan távolság tartó.Lehet,hogy ilyen is marad?

Ivartalanítani visszük a mama cicát,arról a témáról nem kérek hozzászólást!Előre is köszönöm.:)



#cica #mama cica
2013. jún. 23. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém szinte napra pontosan 4 hónapos koráig szoptatja őket. Azaz addig vigyáz rájuk, onnantól viszont pofozza ha közelednének hozzá.
2013. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem meddig szoptatja, de egy idő után nm engedi őket a hasához. Nekünk is élt anya és lánya cica együtt, nem lett belőle gond. Szerintem nem ezen függ a bújás. Egyén függő, hogy mennyire bújós. Egyik cicánk 6 hetesen jött, dorombolt, kedves volt, míg testvére inkább vadászott. :)
2013. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.Már 8 hetes a kis mancs,lehet még túlságosan lefoglalja a sok játék.Ha nem változik meg akkor is szeretni fogom.:)
2013. jún. 23. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!