Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam rá a cicáima...

Hogyan szoktassam rá a cicáimat a játékra?

Figyelt kérdés

7 hetesek a cicák.Most hoztam elő őket egy pár napja. Nagyon nyávogtak, és az anya se reagált rá semmit. Már etetem őket whiskas junior száraz táppal és alutasakossal egybe keverve.Viszont játszani egyáltalán nem játszanak. Pálcán van műegér,és amikor a cicák elé rakom a műegeret, akkor is hátrálnak, mintha félnének. Ez már így marad, vagy még lehet segíteni? Egyébként egymással játszanak :).

Lassan le szeretném őket választani, vagy még várjak? :o


2013. jún. 23. 23:47
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Nem kell erőltetni a játékot, majd elkezdik maguktól, ne aggódj e miatt. Leválaszthatod őket ha akarod, de várhatsz is vele még pár hetet. 6-12 hét között bármikor leválaszthatóak. Vannak akik a korai leválasztás hívei én kivárom 2-3 hónapot, had tanuljanak egymástól, ill az anyától.
2013. jún. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben :) Köszönöm!!
2013. jún. 25. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!