Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám elkergetni a...

Hogy tudnám elkergetni a szomszéd macskáit a kertemből?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van, hogy az egész udvar a macskaürüléktől bűzlik, holott egyáltalán nincs is macskám. Néha ha utolérem őket akkor le szoktam locsolni hidegvízzel, de sajnos ez nem mindig sikerül, szóval nagyon örülnék valami hasznos tanácsnak.

2013. jún. 24. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mort9 ***** válasza:
macska riasztó
2013. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Én is ugyanettől szenvedek :(

Bár nekem kutyám van, de az is totál megőrült ... folyik a macsak-kutya háború .... károkkal, meg az idegeim borzolásával. És egyszerűen sehol nem látok rá megoldást.

Ja, és kb. 4-6 idegen macska !!!!!

Lenne puskám, kilőném őket !

De most csak az ajtó előtt ecetes vizzel permetezek :(

2013. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
áterzem amit írsz :(nekem nyulam van és azzal is szoktak harcolni..amúgy az ecetesvíz használ?
2013. jún. 25. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ecetes vízzel a bejárati ajtó előtt és a teraszt szoktam esténként bepermetezni. Azóta viszont ha kilépek az ajtón, nem érzem azt a jellegzetes macskaszagot. Vagyis, ott használ :)
2013. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!